MAJARON ADET
MAJARON ADET

AKDENİZ MAJARON 25 GR

PAKET 25 GR

Artır Azalt

Majaron diğer adıyla mercanköşk akdeniz ve ege çevresinde büyüyen bir bitki türüdür ve mart aylarında seralarda yetiştirilir. Kış sıcaklığının yüksek olduğu yerlerde ise saksı içinde ve evlerin bahçelerinde yetiştirilebilen mercanköşk, nisan ayında büyümeye başlar. Mayıs ile haziran ayları arasında toplanabilen bitki, yerden 5 cm yükseklikten kesilerek demetler haline getirilir. İstediğiniz kadar adet haldengetir.com.tr tarafından sizlere gönderilecektir. 

Gölgelik, havadar ve sıcaklığın 38 dereceyi geçmediği bir ortamda kurutulur. Kuruttuktan sonra kokusunu bir miktar kaybeden mercanköşk bitkisi bütün halinde veya kıyılmış şekilde haldengetir.com.tr' de bulabilirsiniz.

C vitamini açısından oldukça zengin olan mercanköşk, çiriş otu gibi bağışıklık sistemini güçlendirir.

Soğuk algınlığına ve kuru öksürüğe iyi gelen mercanköşk, soğuk algınlığından kaynaklanan baş ağrılarına hafifletir.

Mercanköşk suyu haricen romatizma ağrılarına karşı kullanılır. Mercanköşk pelin otu ve koyun otu gibi mide şişkinliğine iyi gelir.

Sipariş birimi olarak adet haldengetir.com.tr sitesine bildirmeniz yeterlidir.

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/akdeniz-majaron-25-gr","priceCurrency": "try","price": "6.95","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} AKDENİZ MAJARON 25 GR