ANANAS İTHAL KASA
ANANAS İTHAL KASA
ANANAS İTHAL KASA

ANANAS İTHAL KASA

Kasa İçi 5 Adet

Artır Azalt

 

Lif bakımından zengin olması ile bilinen ananas faydaları ile en favori besinler arasında yer almaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan ananas, kalp sağlığı için de önemli bir yere sahiptir. haldengetir.com.tr üzerinden güvenle siparişlerinizi verebilirsiniz. 

 Ananas faydaları birçok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. İçerdiği besin değerleri ve birçok faydası ile şaşırtan ananas, lezzeti ile de çok kişi tarafından severek tüketilmektedir. Son derece güçlü bir C vitamini kaynağı olan ananas, daha güçlü kemiklere sahip olma şansı tanıyor.

 En uygun ithal ananas fiyatları ile hemen siparişinizi verebilirsiniz. Kasa sayısı ile satışa sunulan ananaslar, en taze ve organik hali ile birlikte sizlere ulaştırılıyor 

 haldengetir.com.tr adresinize girerek dilediğiniz kasa kasa fırsatı ile ananas satın alabilirsiniz. Avantajlı ithal ananas fiyatları için hemen siteden siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/ananas-ithal-kasa","priceCurrency": "try","price": "17.99","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ANANAS İTHAL KASA