ARMUT DEVECİ EKONOMİK KASA
ARMUT DEVECİ EKONOMİK KASA

ARMUT DEVECİ EKONOMİK KASA

 

En sevilen meyvelerden olan armut ülkemizin birçok yöresinde bolca yetiştirilmektedir. Besin değeri yüksek deveci armut faydaları  ise şöyle sıralanabilir: Armut birçok mineral ve vitamin içerir bunlardan birisi de C vitaminidir. Armutta bol miktarda C vitamini bulunmaktadır. Deveci Armut faydaları arasında lif bakımından zengin oluşu gelmektedir. Armut içeriğindeki bu kıymetli maddeler nedeniyle gıdalarımız arasında mutlaka yer alması gereken bir meyvedir.

 Armut bol miktarda ve düzenli olarak tüketilmesi gereken son derece sağlıklı bir besindir.

 Armut meyve olarak tüketildiği gibi reçeli ve pastası, tatlısı da yapılmaktadır. Her an elinizin altında olan haldengetir.com.tr adresinden taze deveci armut fiyatları anında öğrenebilirsiniz. Birden çok çeşidi olan leziz armutlar kasa olarak satılmaktadır. Tüketicilerimiz taze deveci armut fiyatları öğrendikten sonra sitemize haldengetir.com.tr  adresinden anında istedikleri kasa/kg tutarında siparişlerini verebilirler.

 

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/armut-deveci","priceCurrency": "try","price": "2.99","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ARMUT DEVECİ EKONOMİK KASA