ARMUT SANTAMARİA
ARMUT SANTAMARİA

ARMUT LÜKS SANTAMARİA KG

En sevilen meyvelerden olan armut ülkemizin birçok yöresinde bolca yetiştirilmektedir. Besin değeri yüksek santa maria armut faydaları  ise şöyle sıralanabilir: Armut birçok mineral ve vitamin içerir bunlardan birisi de C vitaminidir. Armutta bol miktarda C vitamini bulunmaktadır. Santa maria Armut faydaları arasında lif bakımından zengin oluşu gelmektedir. Armut içeriğindeki bu kıymetli maddeler nedeniyle gıdalarımız arasında mutlaka yer alması gereken bir meyvedir.

Armut bol miktarda ve düzenli olarak tüketilmesi gereken son derece sağlıklı bir besindir.

Armut meyve olarak tüketildiği gibi reçeli ve pastası, tatlısı da yapılmaktadır. Her an elinizin altında olan haldengetir.com.tr adresinden taze santa maria armut fiyatları anında öğrenebilirsiniz. Birden çok çeşidi olan leziz armutlar kilogram olarak satılmaktadır. Tüketicilerimiz taze santa maria armut fiyatları öğrendikten sonra sitemize haldengetir.com.tr  adresinden anında istedikleri kilogram tutarında siparişlerini verebilirler.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/armut-luks-santamaria-kg","priceCurrency": "try","price": "7.99","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ARMUT LÜKS SANTAMARİA KG