ARMUT SANTAMARİA KASA
ARMUT SANTAMARİA KASA

ARMUT SANTAMARİA KASA

KASA içi 8 KG

Artır Azalt

,

 

En sevilen meyvelerden olan armut ülkemizin birçok yöresinde bolca yetiştirilmektedir. Besin değeri yüksek armut faydaları  ise şöyle sıralanabilir: Armut birçok mineral ve vitamin içerir bunlardan birisi de C vitaminidir. Armutta bol miktarda C vitamini bulunmaktadır. Armut faydaları arasında lif bakımından zengin oluşu gelmektedir. Armut içeriğindeki bu kıymetli maddeler nedeniyle gıdalarımız arasında mutlaka yer alması gereken bir meyvedir.

 Armut bol miktarda ve düzenli olarak tüketilmesi gereken son derece sağlıklı bir besindir.

 Armut meyve olarak tüketildiği gibi reçeli ve pastası, tatlısı da yapılmaktadır. Her an elinizin altında olan haldengetir.com.tr adresinden taze armut fiyatları anında öğrenebilirsiniz. Birden çok çeşidi olan leziz armutlar kasa olarak satılmaktadır. Tüketicilerimiz taze armut fiyatları öğrendikten sonra sitemize haldengetir.com.tr  adresinden anında istedikleri kasa tutarında siparişlerini verebilirler.

 

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/armut-santamaria-kasa","priceCurrency": "try","price": "11.95","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ARMUT SANTAMARİA KASA