ÇİLEK ANTALYA KASA
ÇİLEK ANTALYA KASA

ÇİLEK LÜKS KASA

KASA içi 8 KG

Artır Azalt

 

Mis gibi kokusu cezbedici rengi ile çilek ülkemizde en sevilen ve en fazla tüketilen meyvelerdendir. Bu yerini de ziyadesi ile hak eden çilek faydaları saymakla bitmez. Mükemmel bir vitamin kaynağı olan çilek diğer yandan da leziz bir meyvedir. Gelelim çilek faydaları başka nelerdir?

 Çilek bol miktarda demir, fosfor, sodyum, selenyum ve kalsiyum ihtiva eder. Bu kadarla da değil içeriğindeki magnezyum ve antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin artmasını önler bu da şu anlama gelir kanser türleri ile mücadele eder. Tam bir kanser savaşçısı meyvedir.

 Çilek taze olarak tüketilir, pastalarda kullanılır, marmelat ve reçeli yapılır. Taze ve dondurulmuş olarak satılan çilek kasa olarak satılır piyasada. Günlük taze çilek fiyatları anlık olarak haldengetir.com.tr adresinden takip edilebilir. Sizler mis gibi taze çilek fiyatları incelemenizi yaptıktan sonra haldengetir.com.tr adresinden kasa/kg olarak sipariş verebilirsiniz.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/cilek-luks-kasa","priceCurrency": "try","price": "24.75","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ÇİLEK LÜKS KASA