DAĞITIM ve TESLİMAT…

Size çok yakınız…

Şimdilik Adalar, Silivri, Çatalca, Şile, Kilyos semt/ilçeleri dışında tüm İstanbul’a hizmet ediyoruz. SÖZ VERİYORUZ! Ulaşamadığımız noktalara en kısa sürede ulaşacağız. Şimdiden gereken planlamaları yapıyoruz. En kısa zamanda siz değerli müşterilerimizin tüm meyve-sebze ihtiyaçlarını zengin ve yüksek kaliteli çeşitlerimizle işletmelerinize getirmek için sevkiyatlarımızı geniş lojistik ağımıza ekleyerek gerçekleştireceğiz.

Sizin için çalışıyoruz…

haldengetir.com.tr sitemizden oluşturduğunuz siparişleriniz, işine tutkuyla bağlı, ayrıntılara dikkat eden, tüm operasyonun tam ve eksiksiz sağlanması için çalışan profesyonel ekibimiz tarafından hazırlandıktan sonra, teslimat adresleriniz haldengetir.com.tr ‘nin kendi araç filosu ile ulaştırılır, kendi personelimizce sizlere teslim edilir. haldengetir.com.tr taşeron ve kargo şirketlerinden destek almaz.

Teslimat ücreti almıyoruz…

Tutkuyla çıktığımız bu yolda siz profesyonel işletmelerimize en iyi ürünü, en iyi şekilde teslim etmek, en taze ürünü ihtiyacınız kadar, her gün taze taze alabilmeniz için 99TL gibi küçük bir alt sipariş miktarı ile işletmelerinize ulaştırıyoruz. Her gün, her ihtiyacınızı alabilmeniz için de sevkiyat/lojistik/kargo ücreti almıyoruz.

Her sabah yanınızdayız…

haldengetir.com.tr ailesi her zaman siz değerli işletmelerimizin hizmetindedir. haldengetir.com.tr, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri Toplu Gıda Üretimi, Toptan/Perakende Meyve-Sebze Satışı yapan işletmelere hizmet veren PROFESYONEL BİR ŞİRKETTİR.

Siz profesyonel müşterilerimizin çalışma saatlerini de göz önüne alarak, ihtiyaçlarınızı erkenden ulaştırmanın sorumluluk bilinci ile teslimat yapmakta, bu prensip ile günlük planlarımızı oluşturarak her sabah sizlere kendi araçlarımızla, 06.00 ile 10.00 arası kendimiz teslimat yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

haldengetir.com.tr güzel ülkemizin bölgesel yetiştirilen meyve-sebzelerini sizler için özel olarak temin eder, paketlenerek soğuk hava depolarımıza sevk edilmesini sağlar.Mevzuat gereği meyve ve sebze halleri PAZAR günleri kapalı olduğundan teslimat yapılamamaktadır.