ELMA GOLDEN KASA
ELMA GOLDEN KASA

ELMA GOLDEN KASA

KASA içi 10 KG

Artır Azalt

 

Ülkemizde en sevilen ve en fazla tüketilen meyvelerin başında elma gelir. Bu harika meyvenin yani elma faydaları çok fazladır; en başta antioksidanlar içerir bu da kansere karşı en önemli bir silahtır. Bunun yanında elma faydaları  arasında bolca vitamin içermesi gelir. Elma lifli bir meyvedir ve bağırsakları harekete geçirir.

Elmanın çok çeşidi vardır, sarı elma, yeşil elma, starking elma, Amasya elması gibi; elma meyve olarak tüketildiği gibi reçel, marmelat ve pastalarda da çokça kullanılır.

 Ülkemizde çok çeşit elma yetişir. Bu nedenle elma fiyatları elbette değişiklik gösterir. Tüketiciler elma fiyatları takibini haldengetir.com.tr adresimizden anlık takip edebilirler. Elma esasında kasa olarak satılmaktadır. Ancak siz tüketiciler elma cins ve adedini söylediğinizde kasa olarak tartılır ve haldengetir.com.tr adresinden siparişiniz anında çıkarılır.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/elma-golden","priceCurrency": "try","price": "5.45","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ELMA GOLDEN KASA