ERİK KIRMIZI KASA
ERİK KIRMIZI KASA

ERİK KIRMIZI KASA

 

Yazın tezgahlarda görülen Anadolu Anavatanı kabul edilen kırmızı erik artık birçok iklim bölgelerinde yetiştirilmektedir. Kış aylarında biraz cep yaksa da tadından vazgeçemediğiniz bardak eriği artık haldengetir.com.tr Adresinden de kolaylıkla sipariş edilebilir. Uygun taze mürdüm erik fiyatları cebinizi yakmayan özel fırsatlarla kapınızda olacaktır.

 Sevilen ve beğenilen mürdüm eriği faydaları olan bir meyvedir. Özellikle B vitamini açısından zengin olan mürdüm eriği faydaları çiçeklerinin de kullanılarak kaynatılması sayesinde boğazın rahatlamasında etkili olduğu ve bal ile karıştırılıp yenilmesi ile bağırsak kurtlarını düşürdüğü bilinmektedir. Zengin lif kaynağı olan mürdüm erik fiyatları pazar ve market gibi yerlerde değişkenlik gösterebilir. İsteğe göre internetten haldengetir.com.tr Sitesinden toptan ya da perakende olarak Siparişlerinizi verebilirsiniz.

 Papaz eriği kadınlarda östrojen dengesini sağlamaktadır. Menopoz döneminde olan kadınlarda özellikle papaz eriğinin sıklıkla tüketilmesi tavsiye edilir. Tedavi edici özellikte olan eriğin düzenli şekilde tüketilmesi tavsiye edilir. Eriğin faydaları sayılacak olunursa göz sağlığı içinde faydası bulunmaktadır. Eriğin kalp sağlığına da olumlu etkileri bulunmaktadır. Yaz aylarında taze mürdüm erik fiyatları daha uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/erik-kirmizi-kasa","priceCurrency": "try","price": "5.99","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} ERİK KIRMIZI KASA