GÖBEK SALATA KASA
GÖBEK SALATA KASA

GÖBEK SALATA KASA

Kasa içi 6 adet

Artır Azalt

 

Marulun sağlık bakımından yararları kendi çeşitleriyle hemen hemen aynıdır. Etkili bir demir deposu olması nedeni ile demir eksikliğinden meydana gelen saç dökülmesi ve anemi rahatsızlığına mukabil bünyeyi güçlü tutar. Ayrıca demir kan ve damar sağlığını korumak için de destek olur. Göbek marul fiyatları ve göbek marul kasa fiyatları ile ilgili bilgi almak için haldengetir.com.tr adresini ziyaret edin.

 Göbek marul faydaları ile cilt ve saç sağlığını korumaya da yardımcıdır. Düzenli olarak tüketildiği takdirde cilt sağlığını sağlamak ile beraber cilt güzelliğini de korur.

 İçerdiği K vitamini sayesinde anne adaylarının gebelik dönemlerinde gereksinim duyduğu vitaminlerin başındadır. E ve C vitamini kombinasyonu bakımından güçlü bir besin olan göbek marul faydaları ile cildinizi zararlı güneş ışınlarından muhafaza eder. Makula dejenarasyonu ve katarakt hastalığına yakalanma riskini düşürmek adına marul tüketilmeli. Haldengetir.com.tr üzerinden sizler de uygun göbek marul fiyatları ve göbek marul kasa fiyatları konusunda bilgi edinerek sipariş verebilirsiniz.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/gobek-salata-kasa","priceCurrency": "try","price": "3.75","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} GÖBEK SALATA KASA