HER ZAMAN BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPTIK...

 

 

Dede mesleği pazarcılıkla başladı sektöre girişimiz. Semt pazarlarında semt semt gezdik, müşterilerimizi her daim taze meyvelerle, sebzelerle buluşturduk. Sonraki çalışmalarımız; manavlar kurduk, halk pazarları açtık, ekonomik pazarlarla devam ettik ve son olarak perakende mağazacılıkta yerimizi aldık. İstanbul’da her zaman meyvenin en tazesi, sebzenin en güzeli ile buluşturduk insanlarımızı.

 

Şirketimizi büyüttük ve toptan hizmet anlayışıyla, yıllardır restaurantlara, cafelere, otellere, catering firmalarına, marketlere ve birçok kurumsal firmalara meyve ve sebze tedarik eden profesyonel firma olduk..

 

Müşterilerimizin teveccühü hep bizi hızlı adımlar atmaya zorladı. 41 yıldır en iyiyi, en tazeyi, en uygun fiyatlarda, zamanında buluşturmaya çalıştık ve BAŞARDIK. Büyük, küçük demeden tüm müşterilerimiz için profesyonel çalışmalarla ürün seçtik, sizin için paketledik, ihtiyacınız olan her türlü meyve ve sebzeyi kaynağından tedarik edip menünüzün / mutfağınızın eksiksiz kalması için çaba gösterdik. Sizin için Türkiye’nin meyve sebze yetiştirilen bölgelerinden / yerlerinden ürünler tedarik edip, geceleri meyve sebze hallerinin zor şartlarında sizin için çalışıp misafirlerinize daha çok vakit ayırmanızı sağladık.

 

Bu sayede, İstanbul’un en büyük restaurant zincirlerinden en şirin lokantalarına, marketlerden manav dükkânlarına ve diğer pek çok kurumsal firmalarımıza hizmet ettik.

 

Müşterilerimizin bu teveccühü bizi daha da hızlı adımlar atmaya zorladı. haldengetir.com.tr  ile E-online ticaretiyle sizlere meyve ve sebzenin yine en kalitesini, en tazesini, en uygun fiyatlısını, her gün, ihtiyacınız kadar; ister kasa ile ister Kg / Adet ile e-ticaret portalı üzerinden siz profesyonel işletmelere / şirketlere sunmanın şanlı gururunu heyecanını yaşamaktayız.

 

Başarımızın bir parçası olan yenilik ve değişim disiplinimizi var olduğumuz günden bugüne sürdürmekteyiz.

 

Her zaman taze kalın.

 

  • haldengetir.com.tr ‘nin faaliyet göstermekte olan ya da faaliyetini durdurmuş hiç bir e-ticaret sitesi ile hiçbir, ticareti, geçmişi, doğrudan ya da dolaylı bir bağı bulunmamaktadır.

 

 

 

 

Vizyonumuz

Türkiye genelinde başta restaurant, oteller, cafeler, catering firmaları, marketler gibi profesyonel işletmelere meyve ve sebze tedarikinde aracıları kaldırıp, yerinden uygun fiyatlarla tarladan sofralara ulaştırarak, İşletmelere / şirketlere destek olurken, profesyonel işletmelerin ihtiyaçlarını tam zamanında ve en ekonomik şekilde karşılamak.

 

Misyonumuz

Başta restaurant, oteller, cafeler, catering firmaları, marketler ve birçok kurumsal firmalar gibi profesyonel işletmelere hizmet veren haldengetir.com.tr meyve ve sebzeyi kaynağından tedarik ederek, profesyonel ekibimizle elden geçirerek ayıklayıp paketleyip en taze, en kaliteli, en ekonomik şekilde kendi lojistik altyapımızla ve tüm ürün çeşitleriyle günlük olarak ihtiyaçlarınız kadar işletmelerinize / şirketlerinize teslim etmek.

Bu özverili çalışmalarımızla işletme sahiplerinin, çalışanlarının performansını ve zamanını ürün tedariği bulmak/ aramak yerine müşterilerine daha iyi hizmet etmelerine destek olmak, hazırladıkları ürünlerle müşterilerinin beğenisini arttırmalarına katkıda bulunmak.