HURMA LÜKS KASA
HURMA LÜKS KASA

HURMA LÜKS KASA

KASA İÇİ 5 KG

Artır Azalt

Trabzon Hurması, Cennet Hurması da denen kırmızı hurma A ve C vitaminleri ile Bakır minerali sayesinde vücut direncini arttırır hastalıkları karşı direnç sağlar. İçeriğindeki antioksidanlar ile özellikle yaşlılarda göz sağlığı üzerinde olumlu etkileri bildirilmiştir. Bakır ve mangan ile kan yapımında etkili olan Trabzon Hurması yüksek lifli yapısı ile irritabl bağırsak sendromunda da etkili olduğu bildirilmiştir. Yine lifli yapısı ve düşük yağ içeriği ile kilo kontrolünde etkilidir.

Hurma, haldengetir.com.tr sitesinden günlük olarak  kasalar halinde istediğiniz kadar, en taze hali ile en uygun fiyata sipariş verebilir, işletmenize kadar getirtebilirsiniz. Haldengetir.com.tr ile zamandan ve paradan tasarruf eder, zamanınızı sevdiklerinize ve işlerinize ayırabilirsiniz.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/hurma-kasa","priceCurrency": "try","price": "11.95","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} HURMA LÜKS KASA