LİMON KASA
LİMON KASA

LİMON KASA

Fiyat : 2,75 TL  + KDV
KDV Dahil : 2,78 TL

Kasa içi 17 KG

Artır Azalt

 

Ülkemizde bolca üretilen ve tüketilen limonun faydaları pek çoktur. Mutfağın vazgeçilmezi limon salataların baş tacıdır. Oysa limon faydaları saymakla bitmez; her şeyden önce C vitamini deposudur. Bunun yanında diğer limon faydaları fosfor, protein ve mineral kaynağı oluşudur. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde ve diyet programlarının oluşturulmasında sağlıklı bir besin olarak mutlaka yerini alır. İnsanlar hastalandığında besin olarak ilk limona sarılırlar.

 Türkiye' de çokça yetişen taze limon limonata olarak da tüketilir. Zeytinyağlıların olmazsa olmazıdır ve taze limon balığın da tamamlayıcısıdır. Mis gibi taze limonu kasa olarak satılan haldengetir.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

Limon sadece suyu değil kabuğu ile de tam bir vitamin ve sağlık kaynağıdır. Pasta ve tatlılara aroma vermesi için kullanılan limonu kasa olarak da haldengetir.com.tr adresinden sipariş edebileceğiniz gibi adet olarak da isteyebilirsiniz.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/limon-kasa","priceCurrency": "try","price": "2.75","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} LİMON KASA