MANDALİNA EKONOMİK KASA
MANDALİNA EKONOMİK KASA

MANDALİNA EKONOMİK KASA

 

Yüksek oranda A ve C vitamini ile kış hastalıklarına karşı korunmada kullanılan meyve sebzelerin önde gelenlerindendir. Kabuğunun kolay soyulması ile çocukların severek tükettiği Mandalina Naturel kendine has aroması ile güzel kokulu ve hoş lezzetlidir. Serbest oksijen radikallerinin neden olabileceği kanser hastalıklarına karşı korunma yüksek C vitamini içeriği ile Mandalina başta gelmektedir.

Çocukların evde, okulda her yerde severek tükettiği Mandalina Natürel doğrudan tüketilebildiği gibi, nefis meyve salatalarının hazırlanmasında ya da reçel ve marmelat gibi ürünlerin harılanmasında kullanılabilir. Mandalina Natürel suyu sıkılarak da çokça tüketilmektedir.

Mandalina Naturel ‘i haldengetir.com.tr sitesinden günlük olarak kg bazında paketler içerisinde ya da kasalar halinde istediğiniz kadar, en taze hali ile en uygun fiyata sipariş verebilir, işletmenize kadar getirtebilirsiniz. Haldengetir.com.tr ile zamandan ve paradan tasarruf eder, zamanınızı sevdiklerinize ve işlerinize ayırabilirsiniz.

 

MANDALİNA EKONOMİK KASA