MANGO KASA
MANGO KASA

MANGO İTHAL KASA

Kasa içi 10 Adet

Artır Azalt

 

 

 

Mango, anavatanı Hindistan ve Güneydoğu Aysa olan Antep Fıstığı ile akraba bir meyvedir. Hindistan’da kutsal kabul edilen Mango yüksek lifli yapısı, yüksek miktarlarda A, C, E vitaminleri, potasyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor ve bakır içermesi ile değerli bir besindir. Mango zengin vitamin mineral yapısı ile bağışıklık sistemini güçlendirir, cildi gençleştirir, sindirim sitemini ve vücudun sıvı dengesini düzenler.

Mango hemen tüketilmeyecekse sert olanları, hemen tüketilecekse yumuşak olanları tercih edilmelidir. Haldengetir.com sitesinden her ikisini de tedarik edebilirsiniz. Yemeye Hazır Mango ‘nun hoş, tatlı bir kokusu vardır, parmaklarla hafifçe sıkıldığında yumuşak bir yapısı olduğu görülebilir. Yemeye Hazır Mango çiğ olarak doğrudan tüketilebileceği gibi, tatlı ve pastalarınızda, salatlara katarak, smoothie, meyve suyu hazırlamada, reçel yapımında kullanabilirsiniz.

Yemeye Hazır Mango ‘yu haldengetir.com.tr sitesinden günlük olarak özenle hazırlanmış paketler halinde istediğiniz kadar, en taze hali ile en uygun fiyata sipariş verebilir, işletmenize kadar getirtebilirsiniz. Haldengetir.com.tr ile zamandan ve paradan tasarruf eder, zamanınızı sevdiklerinize ve işlerinize ayırabilirsiniz.

 

MANGO İTHAL KASA