MUZ İTHAL KOLİ
MUZ İTHAL KOLİ

MUZ İTHAL KOLİ

KOLİ İÇİ 20 KG

Artır Azalt

 

Muz kışın yetişen bir meyvedir. Muz meyvesi birçok şeyde kullanılır ve tüm yıl boyunca tüketilir. Özellikle tatlıların süslemesi ve aralarında çok fazla kullanılan bir meyvedir. Kışın yetişen muz faydaları arasında stresi azaltma etkisi vardır. Kişide rahat bir uyku sağlar. İçerisinde bol miktarda potasyum bulundurmaktadır. Bunun kas kramplarını ve güçsüzlüğü azaltmasında etkisi çoktur. Bu konuda muz faydaları arasında potasyum içeriğinde cilde parlaklık vermektedir.

 Muzun kasa üzerinden fiyatı 9 - 15 TL arasında değişmektedir. Türkiye'de en çok muz yetiştiriciliği yapılan yer Antalya'dır. Kışın yetişen muz fiyatları mevsime bağlı olarak değişim göstermektedir. Buna göre olarak muz fiyatları zamana bağlı olarak kasa başına 4 TL gibi bir fiyatı da görmektedir. Ürünü taze ve uygun fiyatlarda sahip olmak için haldengetir.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Özenli paket ve güzel ürünleriyle haldengetir.com.tr müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedirler.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/muz-ithal-koli-kg","priceCurrency": "try","price": "22.95","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} MUZ İTHAL KOLİ