NAR SIKMALIK KASA
NAR SIKMALIK KASA

NAR SIKMALIK KASA

Kasa içi 15 KG

Artır Azalt

 

Nar içerisinde bol miktarda C vitamini, potasyum, demir ve polyphenol vardır ve bağışık sistemini güçlendirmek için bol miktar tüketilmesinde fayda vardır. Nar faydaları sayesinde şekeri dengeli tutar ve kanser hücrelerinin artmasına engel olur. Ayrıca kalp sağlığı içinde olukça faydalıdır. kasa olarak lux nar fiyatları ile alakalı bilgi için haldengetir.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Nar yemeniz için 9 önemli neden vardır. Bunlar şu şekildedir;

Kansere karşı etkili.

Antioksidan açısından zengin.

Ant-enflamatuar açısından etkili.

Kan basıncını düşürmek için destek olur.

Hafıza için oldukça faydalı.

Kilonuzu dengede tutmak için etkili.

Egzersiz için önemli bir enerji kaynağı.

Ürüme sisteminde pozitif etkisi vardır.

C, B1 ve B2 vitaminleri ile birlikte bir hayli potasyum içerir. Neredeyse bir su bardağı nar suyu ile günlük C vitamini ihtiyacınızın %25’i karşılanır. İsmi Kuran-ı Kerim’de geçtiğinde dolayı “Cennet Meyvesi” olarak da bilinmektedir. Nar faydaları ile günlük tükettiğiniz zaman hem yorgunluğunuzU giderir hem de vücudunuzu dinç tutar. Kasa cinsinden vatandaşlarımız için en uygun lux nar fiyatları şimdi haldengetir.com.tr adresinde. Sizde bu fırsatı kaçırmayın.

Nar Lüks ‘ü haldengetir.com.tr sitesinden günlük olarak kg bazında kasalar halinde istediğiniz kadar, en taze hali ile en uygun fiyata sipariş verebilir, işletmenize kadar getirtebilirsiniz. Haldengetir.com.tr ile zamandan ve paradan tasarruf eder, zamanınızı sevdiklerinize ve işlerinize ayırabilirsiniz.

 

NAR SIKMALIK KASA