Çalışma arkadaşlarımız ile saygıyı esas alarak oluşturduğumuz ekip ruhu ile çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini dikkate alarak hizmet veriyoruz. haldengetir.com.tr tüm meyve sebzeleri her gün üreticiden +4 derece deposuna getirir. Çiftçilerce özenle toplanmış ürünler tek tek elden geçilip ayıklanır ve temizlenir. Sadece en kaliteli ürünlerin paketlenmesine izin verilir. Özenle paketlenen ya da kasalara konan ürünler sevkiyat araçlarına yüklenir. haldengetir.com.tr ürün kalitesi kadar ürün çeşitliliğine de çok önem verir. En leziz ve zengin menüleri hazırlayabilmeniz için az bulunan ürünleri sürekli araştırır.

 

 

 

Günlük olarak tedarikçi ve üreticilerden seçilip depoya alınan ürünler profesyonel ekibimizce paketlenmeden önce tek tek incelenir, uygun olmayan meyve ve sebzeler ayıklanır. Sadece yüksek kaliteli ürünler siz müşterilerimiz için paketlenir. Sizin için özenle seçilen meyve ve sebzeler tek tek elden geçirilerek kalitesi uygun olmayanlar ayıklanır. Tasniflenme ve sevkiyat sırasında dış etmenlerden korumak amaçlı tüm meyve ve sebzeler uygun paketleme malzemesi ile paketlenir. haldengetir.com.tr ‘nin uzman personeli tedarik edilen ürünleri sabahları, mutfağınıza yetiştirmek için geceleri çalışır.

 

Her gece elden geçen, ayıklanan meyve ve sebzeler paketlenerek siparişlerinize göre tasniflenir. Tasniflenmiş ürünler gün ışımadan önce sizlere ulaşmak üzere sevkiyat araçlarımızla sevk edilir. Sizin için seçilip ayıklanmış meyve sebzeleri en kısa zamanda ve iyi şekilde ulaştırmak için kargo firmaları ile çalışmak yerine haldengetir.com.tr ‘nin tecrübeli personeli ile mutfaklarınıza ulaştırılır. Kasalar hazırlanırken kasa ile birlikte tartılmaktadır. Sipariş vermiş olduğunuz ürünleri daralı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.