ZAMAN KAZANIN

Profesyonel işletmenizin profesyonel ihtiyaçları için marketlerde, manavlarda, pazar tezgâhlarında, hâl karmaşasında zaman kaybetmeyin. haldengetir.com.tr sizin için geceleri çalışır, sabahın ilk ışıkları ile sevkiyata başlar. Her sabah ürünlerinizi işletmenize kadar getirir. Zamanınız işletmenize ve sevdiklerinize kalır.

  MALİYETLERİNİZİ AŞAĞIYA ÇEKİN

haldengetir.com.tr şeffaf fiyat politikası ile sürpriz artışlara neden olan ek ücretleri talep etmez. Lojistik ve sevkiyatları kendi araçları ile yaptığından teslimat bedeli almaz, ürünü kaynağından tedarik ettiği için en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla sizlere sunar.  haldengetir.com.tr sizlere günlük olarak ulaştığından gereksiz ürün stoklamanızın önüne geçer, stok maliyetinizi aşağıya çeker.

  ÜRÜNLERİNİZİ ALMADAN ÖNCE FİYATINI GÖRÜN

Toptan meyve sebzede klasik önce sipariş ver fiyatı sonra gör! Prensibi artık haldengetir.com.tr ile değişmekte. Siparişiniz günlük verebildiğiniz gibi, siparişini verdiğiniz ürünleri fiyatlarını görür sürprizlerle karşılaşmazsınız. Ne aldığınızı ve ne ödediğinizi bilir, bütçe hesaplarınızdan şaşmazsınız.

  DEPONUZDA YER AÇIN

Meyve-sebzeler için deponuzda çok yer kullanmanıza gerek yok. Günlük ihtiyacınızı alın, günlük olarak depolayın. haldengetir.com.tr günlük ihtiyaçlarınızı karşılar, size her sabah taze ürünleri eksiksiz olarak getirir.

  MENÜNÜZÜ TEDARİKÇİNİZ DEĞİL, SİZ BELİRLEYİN

Her sabah menünüzü belirlerken “Elimde ne var?” diye düşünmenize gerek yok.  Siz menünüzü müşterilerinizin memnuniyetini, müşterileriniz talebini göz önüne alarak hazırlayın. haldengetir.com.tr size sabahları ürünlerinizi getirmekle yetinmez, size ve işletmenize zengin çeşitleri ile de destek olur.