Ödeme İşlemleri

 

Sitemiz üzerinden online olarak Kredi/Banka Kartı ve Havale/EFT yolu ile sipariş oluşturup ödeme yapabilirsiniz. Bu aşamalarda sağlamış olduğumuz güvenlik sistemleri ile bilgileriniz koruma altında bulunur. Ödeme ekranında girmiş olduğunuz bilgiler sadece siz ve bankanız arasında işleme girer. Ödeme tamamlandıktan sonra hiçbir bilgi kayıt edilmez veya farklı kişilere gönderilmez. Ödeme ekranında 3D secure özelliği sayesinde ödeme gerçekleştirirken kredi/banka kartınıza kayıtlı olan telefon numaranıza hangi siteden, ne zaman, ne kadarlık bir harcama yapılacağının bilgisi gelir ve siz gelen bilgileri kontrol edip güvenlik kodunu onayladıktan sonra alışveriş tamamlanır. Bu özelliklerin hepsi sitemizde mevcut olup, müşteri ödeme güvenliğine çok önem verilmektedir.

 

Kredi/Banka Kartı ile Ödeme

 

Güvenli alışveriş imkanı sağlayan sitemizin e-ticarette SSL kullanımı zorunludur. Bu sayede sitemize girmiş olduğunu kredi/banka kartı bilgileri sitemiz veya başka ara bir kurum/kişi tarafından kaydedilmez. Satış işlemleri sadece banka ve kullanıcı arasında gerçekleşir. Kullanıcılarımız, internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabilmeleri için, bankalarından kredi kartlarının online alışverişlere açılmasını talep etmeleri gerekiyor. Kredi kartının internet üzerinde kullanıma açılmasının ardından, kullanıcılar istediği miktarda kredi kartları ile alışveriş yapabilirler. Ziraat bankasının sağlamış olduğu sanal post hizmeti sayesinde sitemizde ekstra olarak Ziraat Bankasının güvenlik adımları bulunmaktadır.

 

Kredi kartı bilgileriniz RapidSSL ile şifrelenerek, bilgiler hiç bir şekilde sunucuda veya database'de tutulmadan direk bankaya gönderilir. Kredi kartı bilgileri 128-256 Bit arasında şifreleme yapılarak direk bankaya gönderildiğinden kredi kartı bilgilerine hiç bir şekilde ulaşılamaz. Kullandığımız RapidSSL'in özellikleri aşağıdaki gibidir; RapidSSL diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.. RapidSSL sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır.

 

3D Secure

 

Sanal ödeme sistemlerindeki güvenlik aşamalarından biri olan 3D Secure, kredi kartı alışverişlerinde, internetten alışverişlerde, kullanıcılara ekstra bir güvenlik sunmaktadır. Kullanıcı sitemiz üzerinden ödeme işlemini yaparken, kredi kartı bilgilerini girip ödemeyi tamamla dediğinde, banka tarafından kullanıcının cep telefonuna sadece o alışverişe özel bir kod gönderilir. Gönderilen kod, internet sitesinde açılan pencereye girildikten sonra ödeme işlemi tamamlanmış olur. Böylelikle kredi kartı hırsızlıklarına ve sahtecilik işlemlerine karşı bir önlem alınmış olur. Kullanıcı kendinden habersiz bir şekilde alışveriş yapılmaya çalıştığında durumu fark edebilir. Bu özelliklerden ücretsiz olarak sitemizden alışveriş yaparak yararlanabilirsiniz.

 

Havale / EFT

 

Kredi kartı internetten alışverişe açık olmayan ya da internette kredi kartını kullanmak istemeyen kullanıcılarımız için, alışverişlerini havale ve/ya EFT ile gerçekleştirebilmeleri adına sitemizde Havale/EFT şeklindede ödeme yapabilirsiniz.

 

Daha detaylı sipariş ve ödeme oluşturma bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Çalışmış Olduğumuz Bankalar

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI

HALDENGETİR GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TÜRKİYE İŞ BANKASI - TRY - GIDA TOPTANCILARI SİTESİ Şube Kodu: 1273
IBAN: TR61 0006 4000 0011 2730 2690 66

 

ZİRAAT BANKASI

HALDENGETİR GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ZİRAAT BANKASI - TRY - AVCILAR Şube Kodu: 2469 Hesap No: 94211114-5001
IBAN: TR98 0001 0024 6994 2111 1450 01

 

QNB FİNANSBANK

HALDEN GETİR GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
QNB FİNANSBANK - TRY - ESENLER Şube Kodu: 01133 Hesap No: 97556488
IBAN: TR66 0011 1000 0000 0097 5564 88

 

GARANTİ BANKASI

HALDEN GETİR GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
GARANTİ BANKASI - TRY - MEGA CENTER Şube Kodu: 358 Hesap No: 6294025
IBAN: TR33 0006 2000 3580 0006 2940 25