PATLICAN KEBAPLIK
PATLICAN KEBAPLIK

PATLICAN KEBAPLIK KASA

Kasa içi 16 KG

Artır Azalt

 

Patlıcanlar herkesin bildiği gibi doğal kafein içeren bir sebzedir. İçerdiğinde sağlık için çok faydalı olan lif, C, K, B6, potasyum, fosfor, bakır, niasin ve daha birçok vitamin barındıran patlıcan vücut için adeta bir doktor görevi görür.

 Bir kasa patlıcanda sadece 24.9 kalori vardır. Bu da patlıcan için artı bir değerdir. Patlıcan lif açısından zengin olduğundan dolayı kalp için oldukça faydalıdır. Kansere karşı oldukça etkili bir koruyucu olması patlıcan faydaları arasında en önemlisi diyebiliriz. Vücudun demir ihtiyacını karşılamada patlıcan oldukça etkilidir ve bu sayede anemi hastalığı ile de savaşır. Beyin fonksiyonunu artırması ve kemikleri geliştirmesi de bir başka patlıcan faydaları arasındadır.

 Bu bakımdan haldengetir.com.tr sayesinde istediğiniz kasa kadar ürünü sipariş verebilir ve yine haldengetir.com.tr güvencesiyle evinize kadar getirmek üzere hizmet alabilirsiniz.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/patlican-kebaplik","priceCurrency": "try","price": "16.99","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} PATLICAN KEBAPLIK KASA