PORTAKAL YEMELİK KASA
PORTAKAL YEMELİK KASA

PORTAKAL YEMELİK KASA

KASA içi 12 KG

Artır Azalt

 

Özellikle kış aylarında vitamin deposu olan portakal faydaları bakımından oldukça etkili bir meyvedir. Günümüzde bulaşıcı hastalıkların artmasıyla vücut direncinin önemi de artmış ve portakal daha da önemli hale gelmiştir. Taze portakal fiyatları, haldengetir.com.tr adresinde dilediğiniz kasa olarak satılmaktadır. Portakal faydaları herkes tarafından bilinmekte ve bol miktarda tüketilmektedir.

 Talep görmesiyle taze portakal fiyatları değişkenlik gösterse de haldengetir.com.tr adresinde her zaman uygun olmaya devam etmektedir. Dilerseniz 2 3 kasa dilerseniz çok daha fazla miktarda ürünü dilediğiniz yerden tek tuşla sipariş verebilirsiniz. Her zaman en taze ürünleri, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı amaç edinmiş olan haldengetir.com.tr sağlıklı beslenmeniz ve daima sağlıklı kalabilmeniz için yanınızda.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/portakal-finike-yemelik","priceCurrency": "try","price": "14.95","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} PORTAKAL YEMELİK KASA