SALATALIK KASA
SALATALIK KASA

SALATALIK KASA

Kasa İçi 15 KG

Artır Azalt

 

Salatalık ülkemizde çok sevilen ve çok tüketilen bir meyvedir. Bolca yetiştirilen salatalık yazın en sevilen meyvesidir. Salatalık salataların vazgeçilmezi olduğu gibi cacık için de kullanılan ana malzemedir. Kahvaltılarda soframızı süsleyen kahvaltılıklarımızdandır salatalık, sandviçlerimizin temel malzemesidir.

 Soframızın vazgeçilmezi salatalık faydalarına bakalım. Salatalık bolca su ihtiva ettiği için az kalorili bir gıdadır bu nedenle de diyetlerde önemli bir yere sahiptir.

 Diğer yandan salatalık faydaları  şunlardır: Salatalık B1 vitaminini ve C vitamini içerir. Bunların yanında bakır, magnezyum, fosfor ve potasyum ihtiva eder. Çinko da içeren salatalık tam bir şifa kaynağıdır. Vücuttan toksinlerin atılmasına katkı sağlar.

 Sizler salatalık fiyatları konusunda haldengetir.com.tr adresini takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Değerli müşterilerimiz salatalık fiyatları anlık sitemizden takip edebildikleri gibi haldengetir.com.tr adresinden de bir tıkla mis gibi taze salatalık siparişlerini verebilirler.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/salatalik-kasa","priceCurrency": "try","price": "8.95","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} SALATALIK KASA