SEMİZ OTU TAZE
SEMİZ OTU TAZE
SEMİZOTU TAZE KASA

SEMİZOTU TAZE KASA

Kasa İçi 10 Adet

Artır Azalt

 

Semizotu semizotugiller familyasından yeşil yapraklı bir bitkidir. Türk mutfağında hem sıcak yemek olarak hem salata olarak bolca tüketimi olmaktadır. Genelde satışı demet olarak yapılmaktadır. Hem taze zamanı tarladaki fiyatları hem de sera taze semizotu fiyatları demet olarak belirlenmektedir.

 Özellikle batı bölgelerimizde yaygın olarak tüketilen semizotu faydaları oldukça fazladır.

  Semizotunun, kolesterolü düşürme etkisi, kanser hastaları diyetinde kullanılması, böbreklerde kum ve taş dökmeye yardımcı olması, kalbi koruma özelliği, kabızlığı önlemesi, vücudun formda kalmaya yardımcı olması faydaları arasındadır.

  Yukarıda sayılan semizotu faydaları daha fazla olup bilimsel birçok yayınla da desteklenmektedir. Firmamız haldengetir.com.tr en taze semizotunu demet demet hazırlamaktadır. Mevsimine göre en uygun tarla veya sera taze semizotu fiyatları için haldengetir.com.tr sürekli yenilenmektedir.

 

","offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.haldengetir.com.tr/semizotu-taze-kasa","priceCurrency": "try","price": "7.99","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "haldengetir.com.tr"}}} SEMİZOTU TAZE KASA