Gördüğünüzü alırsınız, aldığınızı ödersiniz…

haldengetir.com.tr ‘den siparişlerinizi görerek, beğenerek alırsınız. Gördüğünüzü alırsınız, aldığınızı ödersiniz. Aldığınız ürünlerin dışında kargo, lojistik, paketleme gibi bedeller hesabınıza önceden ya da sonradan eklenmez, sürpriz ile karşılaşmazsınız.

haldengetir.com.tr, tüm müşterilerinin günlük ihtiyaçlarını en tazesinden karşılar, müşterilerimizin ürün stoklama seçeneği yerine günlük olarak ihtiyacı kadar alması için çaba gösterir.

Her Sabah Siparişleriniz İşletmenize Kadar Gelsin…

Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan ürünlere tıklamak. Her gün 09.00 - 23.00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ertesi gün haldengetir.com.tr tarafından              06.00 ile 10.00 arası işletmenize teslim olacaktır.

Sınırsız Alışverişin Keyfine Varın…

haldengetir.com.tr ‘den ister kilo/adet ile isterseniz de kasa ile sipariş verin. Hiçbir ürünü kasa ile ya da 10’larca kg ile almak zorunda değilsiniz. haldengetir.com.tr sizlere ihtiyacınız kadar alma imkânını sunmaktadır. 500 kg domates siparişi verip 25 grlık Akdeniz ürünlerinden sadece bir tane alabilirisiniz. Ya da ihtiyacınız olan ürünleri sadece 1’er kg alabilirisiniz.